800 let obce Kostomlaty

pondělí, 21. srpen 2023 | AKTUÁLNĚ
Koncert 4 Tenorů - doplňující informace

V souvislosti s blížícími se oslavami 800. výročí od první zmínky o obci Kostomlaty nad Labem se bohužel musíme omluvit všem, kterým jsme slíbili přenos vystoupení koncertu 4 Tenorů na obrazovce na cvičném fotbalovém hřišti. Přestože jsme již měli zajištěnou potřebnou techniku na přenos tohoto koncertu, manažer hudebního uskupení s tímto přenosem po zkušenostech z jiných vystoupení nakonec nesouhlasil. Omlouváme se proto všem, kteří si zvolili tuto formu sledování koncertu. Protože však byl zájem o tento koncert opravdu veliký, bude obec jednat o jeho zopakování v našem kostele v průběhu příštího roku. Děkuji Vám všem za pochopení. Romana Hradilová, starostka.

Vystoupení 4 Tenorů v kostele bude přístupné pouze občanům, kteří se včas objednali na OÚ. Tito občané musí mít platnou vstupenku. Kdo si ještě vstupenku nevyzvedl, ať tak učiní do středy 23. srpna. OÚ Kostomlaty n/L.