Asfaltování komunikací v Kostomlatech, Lánech, Vápensku a Hroněticích

čtvrtek, 22. srpen 2024 | AKTUÁLNĚ
Termíny a postup asfaltování: frézování a příprava komunikací v termínu 2. - 9. 9. 2024, Finišer v termínu 9. - 13. 9. 2024.

2. - 9. září - asfaltování Vápenska - střed obce (kompletní uzavírka), následně přehození objížďky a autobusů na obchvat obce. Objížďka bude na kompletní uzavírku a vozidla by jezdila středem obce. Bude docházet k přesouvání autobusové zastávky.

9. - 10. září - asfaltování Lán - částečná uzavírka dle velikosti jednotlivých oken

10. - 12. září - asfaltování Hronětic - kompletní uzavírka, objížďka přes Šibice

12. - 13. září - asfaltování obchvatu Vápenska a v Kostomlatech ulice Podle Dráhy - kompletní uzavírka - od 9. - 13. září nebude autobusová zastávka u OÚ Kostomlaty.

Informace i v přiložených mapkách

247 kB
258 kB