KOSTOPŘÍKOPY - Ukliďme Kostomlaty a okolí

středa, 03. duben 2024 | AKTUÁLNĚ
Přidejte se k akci Ukliďme svět a podílejte se ve dnech 5.-7. dubna na úklidu našich obcí.

I v letošním roce se naše škola ve spolupráci s OÚ Kostomlaty nad Labem zapojí do celosvětové akce Ukliďme svět - Ukliďme Kostomlaty a okolí - KOSTOPŘÍKOPY.

Dobrovolný úklid v Kostomlatech a okolí (Lány a Hronětice, Vápensko, Rozkoš) bude probíhat ve volném čase a je na vlastní bezpečnost.

Hlavním úklidovým termínem je sobota, 6.4., ale ve sběru odpadků můžete již začít v pátek odpoledne 5.4. a také pokračovat i v neděli 7.4.. Stačí si jen pečlivě prostudovat Pravidla bezpečnosti práce, vyzvednout si u hlavního vchodu ZŠ pytel s provázkem, vzít si rukavice a vyrazit.

Nasbíraný odpad odkládejte na vyznačená místa - viz přiložená mapka nebo v sobotu odneste na sběrný dvůr.