Poděkování všem dobrovolníkům za účast na akci KOSTOPŘÍKOPY - Ukliďme Kostomlaty a okolí

pondělí, 08. duben 2024 | AKTUÁLNĚ
Starostka obce Kostomlaty nad Labem velice děkuje všem dobrovolníkům, kteří se od pátku 5. dubna do neděle 7. dubna 2024, zapojili do jarního úklidu v rámci celorepublikové akce ,,Ukliďme Česko“. Současně děkuje za organizaci akce všem jejím organizátorům, především paní magistře Hudcové. Za celý víkend se podařilo v okolí Kostomlat, Rozkoše, Lán, Hronětic a Vápenska sesbírat přes 580 kg různorodého odpadu. Svoz sebraného odpadu zajišťovala obec Kostomlaty nad Labem. Ještě jednou díky za Vaše úsilí o čistější okolí a přírodu.