Poděkování za MÁJE

pondělí, 16. květen 2022 | AKTUÁLNĚ
všem krojovaným i dobrovolníkům

Chtěla bych poděkovat všem krojovaným i všem dobrovolníkům, kteří se podíleli na přípravě letošních Staročeských májů. Myslím si, že nejenom já jsem byla hrdá na to, že jste se nedali odradit těžkou „covidovou“ zkouškou a navázali jste na původní tradici, která se v naší obci koná podle pamětníků již od roku 1946. Bylo mi velkým potěšením vidět krásně sešikovaný průvod, který jako jedno tělo dorazil na Plac. Myslím si, že většina z přihlížejících by si Staročeskou besedu hned šla zatančit s vámi. Ještě jednou vám moc děkuji za organizaci celé akce, za nádherný kulturní zážitek pro nás pro diváky a pevně věřím, že stejně úspěšné budou i roky následující.

Ing. Romana Hradilová, starostka