Volby 2022

pátek, 23. září 2022 | AKTUÁLNĚ

Volby do zastupitelstva obce Kostomlaty nad Labem a volby do Senátu Parlamentu České republiky se konají:

• v pátek 23. září od 14.00 hodin do 22:00 hodin a
  • v sobotu 24. září od 8:00 hodin do 14:00 hodin

II. kolo voleb do Senátu Parlamentu České republiky se koná

• v pátek 30. září od 14.00 hodin do 22:00 hodin a
  • v sobotu 1.října od 8:00 hodin do 14:00 hodin

Volební místnosti, jsou umístěny takto:

Pro volební okrsek č. 1 je volební místnost v budově Obecního úřadu Kostomlaty nad Labem, platí pro voliče, kteří jsou přihlášeni k trvalému pobytu v obci Kostomlaty nad Labem v ulicích: 9. května, Hájovna, Hronětická, K Nádraží, K Přejezdu, Na Bahnech, Nádražní, Na Lacinově louce, Na Závisti, Podle Dráhy, Požární, U Křížku, U Staré školy, V Glančici a také pro obec Rozkoš.

Pro volební okrsek č. 2 je volební místnost v budově Hasičské zbrojnice v Hroněticích, platí pro voliče, kteří jsou přihlášeni k trvalému pobytu v obci Hronětice, Lány a Vápensko.

Pro volební okrsek č. 3 je z technických důvodů, mimořádně volební místnost v budově Základní školy Kostomlaty nad Labem, Školní 402, vstup hlavním vchodem, platí pro voliče, kteří jsou přihlášeni k trvalému pobytu v obci Kostomlaty nad Labem v ulicích: Doubravská, Hradištská, Jižní, K Cihelně, Ke Strouze, Kolmá, Krátká, Na Hrabovce, Na Křenovce, Na Ladech, Na Obci, Na Zdymadle, Nymburská, Pod Beránkou, Pod Remízem, Pod Sokolovnou, Příčná, Průběžná, Severní, Slepá, Spojovací, Školní, U Sadu, Východní, V Zahradách, Zahradní, Západní.

Informaci o čísle Vašeho volebního okrsku naleznete na roznosové obálce u volebních lístků.