Vycházka Z pohádky do pohádky a oslavy posvícení v Kostomlatech

středa, 14. srpen 2024 | AKTUÁLNĚ
Srdečně Vás zveme na oslavy posvícení, které se budou konat v sobotu 24. srpna.

Celá akce začne ve 13 hodin vycházkou Z pohádky do pohádky, start je u Jednoty a pro všechny účastníky je zdarma. Od 13 hodin bude otevřena fara se zahradou, kde na děti bude čekat malování na obličej, skákací hrady, cukrová vata. V 16 hodin Vás na farské zahradě čeká koncert Moniky Absolonové a Mariana Vojtka, v 18 hodin dojde na návrat krále - přijede nás pobavit Elvis Presley, ve 20 hodin vystoupí Jan Kalousek s kapelou. Celou akci zakončí ve 21.30 hodin světelná show. Vstupné do areálu fary je 400 Kč na celé odpoledne, děti do 15 let mají vstup zdarma. Po zaplacení dostanete označovací pásek a můžete areál volně opouštět a vracet se dle vlastního uvážení. Na farské zahradě bude možnost zakoupit občerstvení, posedět i popovídat.

Zároveň děkujeme všem sponzorům za pomoc při akci Z pohádky do pohádky.